top of page

Kompleksowy projekt wnętrza Łódź

Kompleksowy projekt wnętrza
9.jpg

Korzystając z oferty kompleksowego projektu wnętrza, którą kierujemy do Klientów z Łodzi i okolicznych miast, otrzymasz pełną dokumentację projektową w skład której wchodzą:

rzuty funkcjonalno – przestrzenne (do trzech wariantów),

rzut umiejscowienia wyjść punktów oświetleniowych oraz elektrycznych,

rzut umiejscowienia podwieszanych sufitów (jeśli występują),

rzut posadzek,

rysunki zabudów na potrzeby stolarza,

rysunki ścian na potrzeby glazurników, tapeciarzy oraz malarzy,

wizualizacje 3D

(w formie obracanej 360° lub kadrowanej – możliwość wybrania formy),

spis materiałów wykończeniowych oraz sprzętów użytych w projekcie,

kosztorys zawierający elementy wykończeniowe.

Dla naszych Klientów świadczymy szereg różnorodnych usług, które mają na celu w pełni odpowiedzieć na ich potrzeby i wymagania. Kompleksowy projekt wnętrza to doskonała inwestycja w komfort użytkowania i funkcjonalność nowej przestrzeni. Jeżeli chcesz, aby Twoje mieszkanie lub biuro, było takie jak sobie wymarzyłeś, zgłoś się do nas. Chętnie pomożemy w realizacji wnętrza Twoich marzeń.
 

Wnętrze dopasowane do Twoich potrzeb
 

Przestronna, otwarta kuchnia, salon z dużymi, sięgającymi parteru oknami, łazienka w surowym, nowoczesnym stylu – bez względu na to, jaki masz pomysł na realizację, dołożymy wszelkich starań, żeby nasz kompleksowy projekt wnętrza go odzwierciedlał. Aby mieć pewność, że tworzone przez nas projekty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, nawiązaliśmy współpracę ze specjalistami w dziedzinie aranżacji wnętrz. Dla naszego doświadczonego zespołu aranżacje wnętrz w nowoczesnym, industrialnym, skandynawskim czy też innym, nietuzinkowym stylu nie stanowią żadnego wyzwania. Sprostamy wszelkim wymaganiom inwestora.
 

Kompleksowy projekt wnętrza - dlaczego warto się na niego zdecydować?
 

Powodów, które przemawiają za wyborem kompleksowego projektu aranżacji wnętrza jest naprawdę dużo. Jednym z nich jest na pewno współpraca z fachowcami, którzy posiadają doświadczenie w branży i są na bieżąco z wszelkimi trendami. Pracując z nami, nie musisz obawiać się, że wnętrze będzie pozbawione stylu i estetyki. Co więcej, w każdej chwili możesz poprosić nas o radę, a także przedstawić swoje uwagi. Każdą współpracę zaczynamy od rozmowy, której celem jest poznanie potrzeb Klienta oraz stworzenie ogólnej wizji planowanej realizacji. Oczywiście podstawę zawsze stanowią konkrety, takie jak dokładny metraż mieszkania lub biura, tak aby nasza wizja była nie tylko ładna, ale również możliwa do realizacji na danej przestrzeni.
 

Co oferujemy w ramach kompleksowego projektu wnętrza?
 

Oferowane przez nas kompleksowe projekty wnętrz to gwarancja szerokiego zakresu usług. W ramach współpracy z naszym studiem otrzymasz m.in. rzuty funkcjonalno- przestrzenne, umiejscowienia wyjść i punktów oświetleniowych, podwieszanych sufitów, posadzek, a także wizualizację 3D, spis materiałów i kosztorys uwzględniający elementy wykończeniowe. Cenimy sobie kreatywność, ponieważ zależy nam na tym, aby każda przestrzeń, którą projektujemy była oryginalna i zgodna z oczekiwaniami i charakterem Klienta.
 

Tym co nas wyróżnia jest współpraca z salonami, które oferują sprzedaż sprzętu elektrycznego, AGD, oświetlenia, jak również podłóg laminowanych, drewnianych oraz panelowych. 
 

Kompleksowy projekt wnętrza – dla domu, mieszkania oraz biura
 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadziliśmy do oferty kompleksowych projektów wnętrz wizualizacje obiektów mieszkalnych, jak i biurowych. Projektowanie domów, mieszkań oraz biur zlokalizowanych na terenie Łodzi i okolic nie ma przed nami żadnych tajemnic. Każdego dnia tworzymy wymarzone realizacje dla deweloperów oraz Klientów indywidualnych. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie aranżacji nowego obiektu, czy też planujesz zmianę dotychczasowego wystroju, nasi specjaliści czekają na Ciebie.
 

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych informacji dotyczących przedstawionej oferty, a w razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Jesteś 5 kroków od idealnego wnętrza!

Krok 1

Zapoznanie

Dla nas początek współpracy ma ogromne znaczenie, ponieważ pozwala poznać nie tylko wizję, ale również samego Klienta. To również idealny moment na to, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie, niezbędne przed rozpoczęciem współpracy pytania. Doskonale wiemy, że spotkanie organizacyjne to podstawa do tego, aby osiągnąć porozumienie i sukces na każdym etapie pracy. 

Krok 2

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że doskonale wiemy czego potrzebujemy, aby móc w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klienta. Mimo, że cenimy sobie kreatywność, to jako profesjonaliści nie zapominamy o precyzji. Aby dobrze rozplanować wnętrze potrzebujemy konkretów - w postaci dokładnego metrażu, który stanowi podstawę do dalszego działania.

Krok 3

Koncepcja

Doskonale wiemy, że każdy Klient chce, aby stworzony układ w pełni odpowiadał na jego oczekiwania. Tylko w ten sposób zyska komfortowe wnętrze, które stanie się codziennym miejscem do odpoczynku po pracy. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań podczas tworzenia każdej koncepcji. Jesteśmy otwarci na sugestie, a także gotowi uwzględnić indywidualne wymagania Klienta. W tworzeniu pomagają nam oczywiście informacje zdobyte na pierwszym spotkaniu, a także dokładny metraż danego obiektu.

Krok 4

Wizualizacje

Spotkanie, podczas którego przedstawiamy Klientom gotowe wizualizacje zawsze są pełne emocji. My niecierpliwie czekamy na informację czy wykonana przez nas praca zostanie zaakceptowana, natomiast Klienci, w końcu mogą zobaczyć efekty naszych działań. To również doskonały czas na to, aby przeanalizować wszystkie szczegóły i sprawdzić czy projekt w pełni odpowiada na potrzeby przyszłych mieszkańców. Zależy nam na tym, aby zapewnić Klientom nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne wnętrze, które będzie komfortowe w użytkowaniu.

Krok 5

Dokumentacja

Nasza praca sprawia nam mnóstwo radości, zwłaszcza, gdy widzimy uśmiechnięte twarze zadowolonych ze współpracy z nami Klientów. Doskonale wiemy, że dobra współpraca na każdym etapie to podstawa, dlatego chętnie wspieramy, pomagamy i doradzamy. Dokumentacja, którą dostarczamy Klientom jest zawsze bardzo szczegółowa. Tylko w ten sposób zyskujemy pewność, że będą mogli wcielić ją w życie i zyskać dokładnie takie wnętrze, jakie sobie wymarzyli.

© Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek 2019 - wszystkie prawa zastrzeżone
bottom of page