Kompleksowy projekt wnętrza

Kompleksowy projekt wnętrza

Korzystając z oferty kompleksowego projektu wnętrza otrzymasz pełną dokumentację projektową w skład której wchodzą:

rzuty funkcjonalno – przestrzenne (do trzech wariantów)

rzut umiejscowienia wyjść punktów oświetleniowych oraz elektrycznych

rzut umiejscowienia podwieszanych sufitów (jeśli występują)

rzut posadzek

rysunki zabudów na potrzeby stolarza

rysunki ścian na potrzeby glazurników, tapeciarzy oraz malarzy

wizualizacje 3D

(w formie obracanej 360° lub kadrowanej – możliwość wybrania formy)

spis materiałów wykończeniowych oraz sprzętów użytych w projekcie

kosztorys zawierający elementy wykończeniowe

Jesteś 5 kroków od idealnego wnętrza!

Krok 1

Zapoznanie

Dla nas początek współpracy ma ogromne znaczenie, ponieważ pozwala poznać nie tylko wizję, ale również samego Klienta. To również idealny moment na to, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie, niezbędne przed rozpoczęciem współpracy pytania. Doskonale wiemy, że spotkanie organizacyjne to podstawa do tego, aby osiągnąć porozumienie i sukces na każdym etapie pracy. 

Krok 2

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że doskonale wiemy czego potrzebujemy, aby móc w pełni odpowiedzieć na potrzeby Klienta. Mimo, że cenimy sobie kreatywność, to jako profesjonaliści nie zapominamy o precyzji. Aby dobrze rozplanować wnętrze potrzebujemy konkretów - w postaci dokładnego metrażu, który stanowi podstawę do dalszego działania.

Krok 3

Koncepcja

Doskonale wiemy, że każdy Klient chce, aby stworzony układ w pełni odpowiadał na jego oczekiwania. Tylko w ten sposób zyska komfortowe wnętrze, które stanie się codziennym miejscem do odpoczynku po pracy. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań podczas tworzenia każdej koncepcji. Jesteśmy otwarci na sugestie, a także gotowi uwzględnić indywidualne wymagania Klienta. W tworzeniu pomagają nam oczywiście informacje zdobyte na pierwszym spotkaniu, a także dokładny metraż danego obiektu.

Krok 4

Wizualizacje

Spotkanie, podczas którego przedstawiamy Klientom gotowe wizualizacje zawsze są pełne emocji. My niecierpliwie czekamy na informację czy wykonana przez nas praca zostanie zaakceptowana, natomiast Klienci, w końcu mogą zobaczyć efekty naszych działań. To również doskonały czas na to, aby przeanalizować wszystkie szczegóły i sprawdzić czy projekt w pełni odpowiada na potrzeby przyszłych mieszkańców. Zależy nam na tym, aby zapewnić Klientom nie tylko ładne, ale przede wszystkim funkcjonalne wnętrze, które będzie komfortowe w użytkowaniu.

Krok 5

Dokumentacja

Nasza praca sprawia nam mnóstwo radości, zwłaszcza, gdy widzimy uśmiechnięte twarze zadowolonych ze współpracy z nami Klientów. Doskonale wiemy, że dobra współpraca na każdym etapie to podstawa, dlatego chętnie wspieramy, pomagamy i doradzamy. Dokumentacja, którą dostarczamy Klientom jest zawsze bardzo szczegółowa. Tylko w ten sposób zyskujemy pewność, że będą mogli wcielić ją w życie i zyskać dokładnie takie wnętrze, jakie sobie wymarzyli.

© Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek 2019 - wszystkie prawa zastrzeżone