top of page

FAQ

1. Czy tworzycie jedynie projekty mieszkań?

Oczywiście, że nie, doskonale wiemy, że nasi Klienci mają różne potrzeby, dlatego pomożemy zaaranżować także powierzchnię komercyjną. Dokładamy wszelkich starań, aby projekt był zarówno ładny, jak i funkcjonalny. Warto pamiętać o tym, że nie boimy się wyzwań, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagospodarować małą, ale także dużą przestrzeń, która w pełni odpowie na Wasze potrzeby.

2. Prowadzicie konsultacje wnętrzarskie?

Tak, ponieważ dobrze wiemy jak przydatne są one dla naszych Klientów. Podczas konsultacji proponujemy funkcjonalne rozwiązania, biorąc pod uwagę układ mieszkania, a także weryfikując czy ich realizacja jest możliwa na danej przestrzeni. Mimo tego, że mamy wiele swoich pomysłów, to zawsze bierzemy pod uwagę gust oraz preferencje Klientów. Takie rozwiązanie sprawia, że jesteśmy w stanie w pełni odpowiedzieć na Wasze potrzeby.

3. Jak wygląda współpraca z Waszą firmą?

Przede wszystkim skupiamy się na konkretach. Działamy zgodnie z zasadą pięciu kroków. Pierwszy z nich to spotkanie zapoznawcze, na którym przedstawiamy przykładowe projekty i omawiamy warunki współpracy. Drugi to oczywiście inwentaryzacja, którą wykonujemy bezpośrednio w mieszkaniu lub na projekcie budowlanym. Następnie przedstawiamy propozycje aranżacji w postaci rzutów funkcjonalnych, a te ostateczne również w trójwymiarze. Na koniec otrzymasz od nas gotową dokumentację, a w razie potrzeby również wsparcie w kolejnych działaniach.

4. Jakie korzyści da mi podjęta współpraca?

Współpraca z nami to doskonały sposób na to, aby zyskać projekt wymarzonego wnętrza, zaaranżowanego tak, aby w pełni odpowiadało na potrzeby zleceniodawcy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i doskonale wiemy czego potrzebują nasi Klienci, właśnie dlatego stawiamy na konkrety. Co to znaczy? W ramach współpracy tworzymy rzuty funkcjonalne, rzuty branżowe oraz wizualizacje. Dodatkowo, dołączamy także spis materiałów oraz kosztorys, oczywiście z uwzględnieniem elementów wykończeniowych

bottom of page