top of page

Konsultacje wnętrzarskie

Konsultacje wnętrzarskie
3.jpg

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku urządzania ciekawych,nowoczesnych przestrzeni. Dlatego zapraszamy na konsultacje wnętrzarskie, gdzie zajmujemy się zarówno pomocą i doradzaniem doboru odpowiednich rozwiązań, które z powodzeniem możesz wykorzystać w aranżacjach swojego domu lub przestrzeni biurowej.

Decydując się na naszą ofertę możesz liczyć między innymi na:

propozycje konkretnych produktów wykończeniowych – po przedstawieniu określonych wymagań,

weryfikację układu funkcjonalnego wnętrza pod względem potrzeb jego mieszkańców,

wyjaśnienia i odpowiedzi związane z procesem wykańczania wnętrza.

Z nami możesz liczyć na dokładnie zaplanowane etapy przeprowadzania remontu pomieszczeń w Twoim domu lub Twojej firmie. Doradzając Ci w doborze odpowiednich rozwiązań, zarówno funkcjonalnych, jak i aranżacyjnych, bierzemy pod uwagę obecny układ mieszkania czy innej przestrzeni. Dzięki temu  podczas konsultacji dużą wagę przykładamy nie tylko do Twoich potrzeb, ale również realności wykonania projektu.

Wydaje Ci się, że inwestycja w konsultacje wnętrzarskie to strata pieniędzy? Nic bardziej mylnego. Dobrze zaaranżowane pomieszczenie jest nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale też dużo bardziej funkcjonalne, dzięki czemu pomieścisz w nim więcej rzeczy. Jeśli masz wizję tego jak powinna wyglądać sypialnia, salon czy inne pomieszczenie, to świetnie, zawsze bierzemy bowiem pod uwagę gust, preferencje i oczekiwania naszych Klientów.

Konsultacje wnętrzarskie - dlaczego warto?

Przede wszystkim, dlatego, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i współpracowaliśmy z różnymi Klientami. Jako profesjonaliści, na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy, dzięki czemu doradzimy Ci co sprawdzi się w danym wnętrzu, a z czego lepiej zrezygnować. O wsparcie profesjonalisty najlepiej zadbać jeszcze przed rozpoczęciem remontu, w ten sposób, nie tylko oszczędzisz, ale również unikniesz zakupu niewymiarowych mebli czy też niewłaściwego rozmieszczenia. Jeśli nadal nie masz pewności czy warto skorzystać z tego typu usług, skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

© Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek 2019 - wszystkie prawa zastrzeżone
bottom of page