top of page
Nowoczesny salon

Nasze wnętrza

Projekty wnętrz Łódź

 

Poszukujesz specjalisty, który wykonuje projekty wnętrz? Łódź to miasto, w którym mieszkasz lub prowadzisz swoje biuro? Świetnie się składa! Od 2012 roku tworzymy projekty wnętrz na zlecenie Klientów indywidualnych oraz deweloperów.

 

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz wierzymy, że funkcjonalna, ponadczasowa, a zarazem dopasowana do indywidualnych preferencji przestrzeń wcale nie musi droga. Każdy z tworzonych przez nas projektów jest dostosowany do budżetu, jakim dysponuje Klient, a także do jego gustów i upodobań. W trosce o zadowolenie z jakości świadczonych przez nas usług zawsze wsłuchujemy się w potrzeby inwestora. To Klient wyznacza nam kierunek, za którym podążamy.

Aranżacja wnętrz z pomocą projektanta – w trosce o Twój komfort!

 

Powierzając nam aranżację wnętrza, zyskujesz nie tylko pewność uzyskania wymarzonej, funkcjonalnej oraz maksymalnie wykorzystanej przestrzeni, ale również wsparcie na każdym etapie współpracy.

 

Współpraca z nami to gwarancja:

  • wysłuchania Twoich potrzeb – projekty wnętrz tworzymy ściśle pod naszych Klientów;

  • cennych wskazówek – każdy nasz Klient może liczyć na cenne rady oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Uważamy, że współpraca projektanta oraz inwestora powinna przebiegać w sposób partnerski, a stworzony projekt powinien być efektem pracy obu stron;

  • profesjonalnych wizualizacji – przy pomocy innowacyjnych narzędzi i programów projektowych tworzymy wizualizacje doskonale odzwierciedlające rzeczywisty efekt.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza pozwalają nam na tworzenie projektów opartych na szczegółowych rysunkach technicznych.

 

Czym powinien wyróżniać się profesjonalny projekt wnętrza? Etapy projektowania

 

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym projekcie wnętrza, musisz powierzyć jego wykonanie specjaliście. Dobry projekt wnętrza to połączenie funkcjonalności, estetyki, komfortu użytkowania oraz indywidualnych preferencji inwestora. My, jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w aranżacji wnętrz, zawsze rozpoczynamy prace projektowe od przeprowadzenia wnikliwej inwentaryzacji. Polega ona na szczegółowych oględzinach mieszkania, domu bądź też biura oraz wykonaniu precyzyjnych pomiarów.

 

Na podstawie uzyskanych informacji tworzymy wstępną koncepcję, czyli aranżację przestrzenną wnętrza, a następnie wkraczamy w kolejny etap, jakim jest dobór kolorystyki, stylistyki, materiałów oraz elementów wyposażenia. Proponowaną aranżację przedstawiamy w formie wizualizacji 3D, co pozwala odzwierciedlić rzeczywisty efekt, a jednocześnie wprowadzić ewentualne zmiany jeszcze przed rozpoczęciem prac realizacyjnych.

© Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek 2019 - wszystkie prawa zastrzeżone
bottom of page