top of page
Nowoczesny salon

Nasze wnętrza

Jeśli marzy Ci się wnętrze, w którym odpoczniesz po ciężkim dniu w pracy, a jednocześnie bez trudu pomieścisz wszystkie zgromadzone przedmioty, to świetnie się składa. Tworzone przez nas projekty mieszkań, zawsze łączą w sobie nienaganny styl i funkcjonalność. Doskonale wiemy, że każdy Klient ma inny gust i zawsze mamy to na uwadze podczas tworzenia aranżacji. Nasza praca to jednocześnie pasja, w każdym wnętrzu widzimy potencjał i wiemy co zrobić, aby nabrało niepowtarzalnego charakteru.

Kompleksowe projekty mieszkań

Jako architekci z doświadczeniem, mamy bogate portfolio i wielu zadowolonych Klientów. Przykładowe realizacje znajdziesz w dostępnej na naszej stronie galerii zdjęć. Projekty, które tworzymy, zawsze opieramy na rzeczywistych wymiarach danego pomieszczenia. Tylko w ten sposób mamy pewność, że nasza wizja sprawdzi się nie tylko na komputerze, ale i w danym wnętrzu. Projekt pomieszczeń, otrzymasz od nas w formie trzech funkcjonalnych rzutów oraz wizualizacji 3D. Co więcej, w cenie usługi jest także pełen spis materiałów i sprzętów, a także kosztorys elementów wykończeniowych.

Aranżacje mieszkań - dlaczego warto?

Przede wszystkim dlatego, że z naszą pomocą stworzysz wymarzone wnętrze, w którym będziesz miło spędzać czas. Ładny i funkcjonalnie urządzony dom, to miejsce, do którego chętniej zaprasza się Gości i milej odpoczywa po ciężkim dniu. Bez względu na to czy marzysz o prostym, minimalistycznym wnętrzu, loftowym klimacie, czy ciepłym pomieszczeniu w stylu hamptons, każdy z nich bez trudu dla Ciebie wykonamy. Nie masz własnego pomysłu? Żaden problem, chętnie sami Ci coś zaproponujemy. Doskonale wiemy o tym jak ważna jest w naszej branży dobra współpraca z Klientem, dlatego bardzo o nią dbamy.

Wymarzone mieszkanie dla każdego

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z pomocy profesjonalistów, nie obawiaj się, chętnie wyjaśnimy Ci jak działamy, a także jakie działania obejmuje zawarta umowa. Każdy Klient ma prawo do sugestii i sugerowania zmian na danym etapie. Takie działanie ma na celu jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby i stworzyć projekt idealnie dopasowany do potrzeb.

Poniżej przedstawiamy efekty naszej pracy. Wnętrza są różne, tak jak i nasi Klienci. Dlatego też każdy projekt skrojony jest na miarę, pod konkretnego Inwestora.

Udanego seansu!

© Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek 2019 - wszystkie prawa zastrzeżone
bottom of page