Projekt wnętrza wybranego pomieszczenia

U nas dostaniesz wszystko jasno i klarownie, czarno na białym. Skorzystaj z oferty naszego projektu wnętrza, a możesz liczyć na otrzymanie pełnej dokumentacji projektowej. Dzięki temu skontrolujesz przebieg realizacji naszej usługi na każdym jej etapie!

 

Przede wszystkim otrzymasz specjalne rzuty funkcjonalno-przestrzenne, jak i umiejscowienie wszystkich wyjść elektrycznych, jak i przeznaczonych pod oświetlenie pomieszczenia. Ponadto jeśli w projekcie pojawią się podwieszane sufity, one również zostaną ujęte w dokumentacji.  Innymi słowy, dostaniesz wszystko, co potrzebne jest do podjęcia remontu pomieszczenia lub całego domu. W to wlicza się także, rzut parkietów, jak i specjalne rysunki zabudowy dla stolarza, który będzie przygotowywał dla Ciebie meble. Również przygotujemy szkice i projekty ścian, tak aby glazurnicy, tapeciarze i malarze wiedzieli, jak mają podejść do prowadzonych działań.

 

Nieodzownym elementem projektu jest wizualizacja. Przygotujemy je w wybranej przez Ciebie formie – obracanej kamery 360° lub kadrowanej, co można wybrać według własnych upodobań. Na koniec dostaniecie spis materiałów i sprzętów potrzebnych do wykonania remontu oraz dokładny kosztorys elementów wykończeniowych wykorzystanych w projekcie.

Dzięki nam wiesz, za co płacisz i kontrolujesz przebieg naszych działań począwszy od zapoznania się, a kończąc na oddaniu gotowej, odremontowanej przestrzeni.

Jesteś 5 kroków od idealnego wnętrza!

Krok 1

Zapoznanie

Krok 2

Inwentaryzacja

lub

praca na projekcie budowlanym

Krok 3

Koncepcja

Krok 4

Wizualizacje

Krok 5

Dokumentacja

© Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek 2019 - wszystkie prawa zastrzeżone

To już ostatnia faza tworzenia projektu. Na tym etapie dostarczamy Tobie pełną dokumentację projektową uzupełnioną we wszystkie opisy czy wymiary. Integralną jej częścią jest spis materiałowy oraz kosztorys. Pamiętaj jednak, że po wręczeniu przez nas dokumentacji pozostajemy do dyspozycji i służymy radą na etapie wdrażania go w życie.

ul. Liściasta 52/17 | 91-357 Łódź | woj. łódzkie | tel: 604942227 | mail: df.lodz@gmail.com | NIP: 7262568219

logo.png