top of page

Projekt wnętrza wybranego pomieszczenia

Projekt wnętrza wybranego pomieszczenia
13.jpg

U nas dostaniesz wszystko jasno i klarownie, czarno na białym. Skorzystaj z oferty naszego projektu wnętrza, a możesz liczyć na otrzymanie pełnej dokumentacji projektowej. Dzięki temu skontrolujesz przebieg realizacji naszej usługi na każdym jej etapie!

 

Przede wszystkim otrzymasz specjalne rzuty funkcjonalno-przestrzenne, jak i umiejscowienie wszystkich wyjść elektrycznych, jak i przeznaczonych pod oświetlenie pomieszczenia. Ponadto jeśli w projekcie pojawią się podwieszane sufity, one również zostaną ujęte w dokumentacji.  Innymi słowy, dostaniesz wszystko, co potrzebne jest do podjęcia remontu pomieszczenia lub całego domu. W to wlicza się także, rzut parkietów, jak i specjalne rysunki zabudowy dla stolarza, który będzie przygotowywał dla Ciebie meble. Również przygotujemy szkice i projekty ścian, tak aby glazurnicy, tapeciarze i malarze wiedzieli, jak mają podejść do prowadzonych działań.

 

Nieodzownym elementem projektu jest wizualizacja. Przygotujemy je w wybranej przez Ciebie formie – obracanej kamery 360° lub kadrowanej, co można wybrać według własnych upodobań. Na koniec dostaniecie spis materiałów i sprzętów potrzebnych do wykonania remontu oraz dokładny kosztorys elementów wykończeniowych wykorzystanych w projekcie.

Dzięki nam wiesz, za co płacisz i kontrolujesz przebieg naszych działań począwszy od zapoznania się, a kończąc na oddaniu gotowej, odremontowanej przestrzeni.


Spis materiałów, szkice, kosztorys – to tylko kilka elementów jakie zyskują nasi Klienci. Doskonale wiemy, jak ważne jest, aby w pełni odpowiedzieć na ich wymagania, dlatego też świadczymy w pełni kompleksowe usługi. Projekt wnętrza wybranego pomieszczenia wykonujemy na zamówienie, jest zawsze konsultowany z Klientem. Doskonale wiemy, że taki zakup wiąże się z inwestycją, jednak od razu możemy zapewnić, że szybko się ona zwróci. Oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również czas i nerwy, które są nieuniknione, zwłaszcza jeśli nie posiada się odpowiednich kwalifikacji w tej dziedzinie.

Wnętrze dopasowane do potrzeb

Jesteśmy profesjonalistami, którzy powierzone zadania wykonują kompleksowo i dokładnie, a jednocześnie trzymając się obowiązujących deadlinów. Nigdy nie zwodzimy naszych Klientów, a czas realizacji określamy na podstawie wybranego projektu wnętrza danego pomieszczenia oraz aktualnego obłożenia. Masz pytania? Skontaktuj się z nami i porozmawiaj, pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jesteś 5 kroków od idealnego wnętrza!

Krok 1

Zapoznanie

Na pierwszym spotkaniu pokazujemy przykładowy projekt wykonawczy oraz omawiamy wszystkie jego etapy.
Co najważniejsze - rozmawiamy
o potrzebach i wytycznych projektowych.
Ustalamy zakres prac i podpisujemy umowę.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania sprawiło, że bierzemy pod uwagę każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie dowiedzieć się czego potrzebują nasi Klienci oraz co musimy zrobić, aby sprostać ich wymaganiom. Podczas rozmowy możecie zapytać nas o wszystkie elementy, które pomogą upewnić się, że nasza współpraca będzie udana.

Krok 2

Aby móc rozpocząć drogę projektową kluczowa jest inwentaryzacja. Jeżeli istnieje taka możliwość przeprowadzamy ją samodzielnie i uzupełniamy o zdjęcia poglądowe. W przypadku, kiedy nie mamy dostępu do mieszkania/domu możemy również bazować na projekcie budowlanym.

Mimo wszystko, lepszym rozwiązaniem jest udostępnienie nam lokalu do inwentaryzacji. Projekty budowlane nie zawsze dokładnie odzwierciedlają to jak w rzeczywistości wygląda wnętrze. Dokładny metraż jest nam niezbędny, aby jak najlepiej dopasować sugerowane rozwiązania i stworzyć projekt, który pozwoli zyskać funkcjonalną, a jednocześnie stylową przestrzeń. Oczywiście realizacje wykonamy również na podstawie projektu budowlanego, jednak większą swobodę tworzenia zapewni nam możliwość samodzielnego wykonania inwentaryzacji.

Inwentaryzacja

Krok 3

Koncepcja

Koncepcja to nic innego jak wstępne przedstawienie powierzchni projektowanej w postaci rzutów. Tworzymy ich na tyle dużo, aby wyczerpać możliwości kreacji przestrzeni zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Koncepcje podlegają modyfikacją do momentu Twojego pełnego zadowolenia.

Z naszą pomocą zyskasz projekt swojego wymarzonego wnętrza. To idealny czas na eksperymenty i realizację wszystkich pomysłów. Kreatywność to nasze drugie imię, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować różne, nawet te bardzo oryginalne pomysły. Zrobimy wszystko, aby zaprojektować pomieszczenie, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Naszym celem jest stworzenie miejsca, które będzie doskonałym miejscem do relaksu i odpoczynku.

Krok 4

Wizualizacje

Na tym etapie współpracy pobudzamy zmysły. Prezentujemy wówczas pomieszczenia w trójwymiarze. Wtedy właśnie dostrzeżesz wszystkie niuanse
i proponowane zmiany w przestrzeni. Możesz wybrać wersję obracaną 360°
lub kadrowaną.

Nie bez powodu wprowadziliśmy do naszej oferty prezentację projektu pomieszczenia w trójwymiarze. Dzięki niej Klient może dużo lepiej wyobrazić sobie jak w rzeczywistości będą w wyglądały zaproponowane przez nas rozwiązania. To naprawdę duże udogodnienie, oczywiście osoby, które wolą bardziej statyczny obraz mogę wybrać wersję kadrowaną. Ostateczna decyzja należy do Klienta.

Krok 5

Dokumentacja

Jest to ostatni krok do ukończenia projektu. Spinamy wówczas wszystkie poprzedzające ten etap elementy i wręczamy Ci gotową dokumentację. Znajdziesz w niej rysunki niezbędne dla branżystów jak i wykazy wykorzystanych w projekcie elementów. Nasza współpraca jednak tu się nie kończy, pozostajemy do ciągłej dyspozycji aby pomóc Ci sfinalizować rozpoczęte prace.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta, właśnie dlatego staramy się nie tylko stworzyć wymarzony projekt, ale również dokładny spis materiałów i urządzeń - niezbędnych do wykonania remontu. W ten sposób zyskujemy pewność, że Klient ma pełną kontrolę nad realizowanymi przez ekipę remontową pracami.

© Design Factory Studio Projektowe Bartosz Glonek 2019 - wszystkie prawa zastrzeżone
bottom of page